Будь ласка підтримайте збір коштів на заміну даху нашої Церкви Успіння

Дорогі Парафіяни,

Христос Воскрес!

«Господи, освяти тих, що люблять красу дому твого.»

Коли ми єднаємося у молитві та вірі наша улюблена Церква Успіння Пресвятої Богородиці в Маямі є для нас джерелом надії та любові, простором Української спільноти. Це святе місце, яке служить нашим духовним потребам, де ми святкуємо наші радісні події та отримуємо підтримку і розраду в часи смутку.

Однак наша рідна церква має термінову проблему, яка вимагає нашої спільної підтримки та щедрості. Дах, який надавав нам духовний притулок протягом багатьох років, тепер протікає та потребує заміни.

Останній раз покрівлі усіх дахів наших парафіяльних будівель, включно з церковним, були встановлені у 2005 році після руйнівних наслідків урагану Вільма.

Нажаль на протязі останніх років, щорічно ми вимушені ремонтувати (латати) церковний дах через протікання в різних місцях. Впродовж цього часу наша страхова компанія, Catholic Mutual Group двічі частково компенсувала ці ремонти, але беручи до уваги різницю відрахувань франшизи (deductible), парафія також мусила витрачати власні кошти на постійні ремонти. Тому, що церковна споруда є високою такі ремонти коштують завжди дорожче в порівнянні до ремонтів одноповерхових будинків.

Після останнього протікання та ремонту у листопаді 2023 ми знову звернулися до страхової компанії з претензією про компенсацію. На основі їхньої перевірки даху страхова компанія зробила висновок, що причиною протікань є вік даху тобто природнє вживання та зношення. Тому ми не отримаємо від них компенсації.

А отже парафія повинна змінити дах власним коштом. Ми розпочали процес отримання Дозволу від Міста для заміни теперішнього бітумного (shingle) даху на новий металевий дах з компанією On Time Roofing.

Компанія надає 12 років гарантії на виконані роботи, а тривалість металевого даху біля 50 років.

Заміна даху буде коштувати $49,200.00, та нові водовідвідні ринви $5,140.00, окрім цих зафіксованих витрат можуть бути додаткові в залежності від кількості заміни гнилих дерев’яних частин конструкції.

Я прошу вас підтримати окремою додатковою пожертвою цей проект заміни церковного даху. Будь ласка поділіться цим проханням також з вашими друзями, які би могли долучитися до допомоги.

Ваші пожертви ви можете зробити чеком на ім’я Парафії (Assumption of the Blessed Virgin Mary Ukrainian Catholic Church)

або онлайн через Zelle (ukrainianmiami@gmail.com) або PayPal з позначкою: пожертва на заміну церковного даху. По завершенні року ви зможете отримати офіційне посвідчення про пожертву для ваших податків.

 

Заздалегідь дякую Вам.

 

Щиро ваш у Воскреслому Христі,

о. Андрій Романків

You might also like