Наша історія

Посвячення Наріжного каменя під будівництво Української Католицької Парохіяльної Церкви Успіння Пресвятої Богородиці в Маямі (Assumption of the Blessed Virgin Mary) відбулося 24 лютого 1958 року Преосвященійшим Владикою Костянтином Богачевським.

 Спільнота Українців в Маямі вже тривалий час існувала перед цим, та збиратись на Богослужіння в орендованих приміщеннях починаючи з 1949 року, а у 1953 була організована та заснована постійна Українська Католицька парохія Успіння Пресвятої Богородиці.

На даний час парохія об’єднує переважно Українців Католиків Східного обряду та радо відкрита і вітає усіх людей доброї волі, які шукають зустрічі з Богом через Східну традицію. Богослужіння відправляються в Українській та Англійській мовах. Для духовних бесід та Сповіді радо відкриті також для тих хто розмовляє Іспанською та Італійською мовами.

При парохії є зал, діє хор, недільна школа катихизації та української культури, куток милосердя, театральна група, видається тижневий бюлетень. Храм прикрашають Іконописні твори митців Святослава Гординського та Соріна Бельціва.

You might also like